Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam telewizora 32 cale FULL HD do max: 2 500 zł PLN hbbTV,SMART TV,przegl.int

Jcom2013 24 Nov 2018 07:16 870 3
    Jcom2013
    Level 11  
    Dzień dobry
    Zamierzam kupić do małego pokoju telewizor 32 cale
    odległość od telewizora około max : 2 metry (2m)
    Cena maksymalnie (max) : 2 500,00 zł PLN
    Telewizor chce odebrać w mieście : Częstochowa (inaczej odbiór osobisty, nie przez kuriera)

Co mnie interesuje w telewizorze :
    -- Interesuje mnie, a żeby było FULLHD
    -- SMART TV
    -- HbbTV
    -- przeglądarka internetowa
    -- nowy standard DVB-T, najlepiej już DVB-T2 HD kodek x265 HEVC (zamierzam nie kupować telewizora przez jakiś czas, słyszałem, że nowy standard DVB-T HD x265 HEVC powoli wchodzi do nowszych modeli.
    -- Youtube (słyszałem, że po kilku latach niektórych telewizorach nie działa już youtube, bo stary kodek. Słyszałem, że takie modele posiada Samsung). Z nowym telewizorem nie chce mieć problemu przy za 2 lub więcej lat, z kodekami w telewizorze, że np: Youtube nie chodzi, bo stary kodek i nie aktualizują już tego telewizora.
    -- interesuje mnie nowsze modele telewizorów 32 cale

Hyundai
    LG
    Philips
    Samsung
    Sharp
    Sony
    Panasonic (ale nie posiada FULL HD)

Podane modele wyszukała wyszukiwarka ceneo w moim mieście Częstochowa. Po wybraniu odpowiednich opcji.
    TELEWIZOR HYUNDAI FLN32TS439
    TELEWIZOR HYUNDAI FLR32TS511

TELEWIZOR LG 32LK6100
    TELEWIZOR LG 32LK6200

TELEWIZOR SAMSUNG UE32M5502
    TELEWIZOR SAMSUNG UE32M5522
    TELEWIZOR SAMSUNG UE32M5602
    TELEWIZOR SAMSUNG UE32M5622

TELEWIZOR PHILIPS 32PFS5803
    TELEWIZOR PHILIPS 32PFS5823
    TELEWIZOR PHILIPS 32PFS5863

TELEWIZOR SONY BRAVIA KDL-32WD755B
    TELEWIZOR SONY BRAVIA KDL-32WD757

TELEWIZOR SHARP LC-32FI5542E

Telewizor nie chce kupować zdalnie, to znaczy przez kuriera, tylko np.: zamówić przez internet w sklepie i odebrać po przez odbiór osobisty w moim mieście Częstochowa lub iść do sklepu w moim mieście Częstochowa i kupić nowy model telewizora.
    Nie wiem czy oprócz słynnych marketów, gdzieś indziej można kupić telewizor w mieście Częstochowa.

Zauważyłem, że za dużo modele w moim mieście Częstochowa się nie kupi.

Może państwo inne modele zaoferują z najnowszej kolekcji telewizorów, czy może poczekać jeszcze, aż wejdzie do modelów telewizorów DVB-T HD x265 HEVC, jak mówię przez około 5-10 lat nie zamierzam zmieniać telewizora. Z przyczyn finansowych, chyba, że telewizor tyle nie wytrzyma.

Dziękuje za odpowiedz
    Ludwik XVI
    Moderator of RTV - what to buy
    Jcom2013 wrote:
    TELEWIZOR SAMSUNG UE32M5622

To chyba jedyny sensowny 32 calowy tv z ostatnego roku.
    Matryca VA, 60Hz, FHD.

Procesor wolny, ramu mało - technologicznie na pewno nie jest to model wiecej niz 2 lata.
    Zreszta nie ma żadnego, dobrego 32 calowego modelu na rynku. Średnia półka zaczyna sie od 49, a tak naprawdę od 55 cali...
    Nikt nie produkuje dobrych modeli 32 calowych.
    destructor_0
    Level 18  
    Quote:
    -- Interesuje mnie, a żeby było FULLHD

Zauważ, że większość wymienionych przez ciebie TV do nie są fullHD a HD. Jeśli chodzi o FullHD to Philips 32PFT4112. Ma w miarę dobre opinie, nie testowałem go ale się przyglądałem. Być może zakupię go jako ekran to gry, choć nie wiem jak z płynnością. Zerknij w neonecie przy Sezamie, czy w tym przy Kauflandzie, tam były na 100 procent. Chyba w Tesco też stał. Najtaniej miał go ostatnio Antrax przy Bugajskiej.
    Quote:
    Zauważyłem, że za dużo modele w moim mieście Częstochowa się nie kupi.
    Wręcz przeciwnie, słabo się rozglądałeś.
    User removed account
    Level 1