Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

REgulacja transferu WLAN

01 Wrz 2005 22:44 885 2
  • Poziom 10  
    Witam!
    Mam problem do rozwiązania.
    Ostatnio połaczyłem do mojego komputera router Asmax AR-804gu. Od razu podpialem pod niego Neostrade. Router ten moze miec podlaczone 4 komputery za pomoca gniazd Ethernet i duza ilosc za pomoca WLAN. Obecnie podlaczony jest jeden moj komputer poprzez Ethernet oraz drugi komputer poprzez WLAN.
    Problem pojawil sie w momencie zainstalowania programow P2P. Wiadaomo kazdy chce sciagac jak najwiecej ,ale tez kazdy chcee miec w miare szybki transfer. Pytanie! Czy istnieje mozliwosc, program ktorym moge kontrolowac przesyl danych na innych komputerach w sieci? (nie majac postawionego serwera) np. program typu , zainstaluje plik client na komputerze w sieci WLAN , a na moim komputerze plik serwer, za pomoca ktorego bede mogl kontrolowac transfer poszczegolnych programow komputera sieci WLAN.

Pozdrawiam
  • Poziom 22  
    Jeżeli router nie ma możliwości sterowania pasmem pozostaje serwer ewentualnie zainstalowanie na komputerach programu netlimiter.
  • Poziom 10  
    Hmmm... NetLimiter jest dobry to prawda, a istnieje moze podobny do niego progam ,ale z haslem ,zebym tylko ja mogl na nim cos ustawiac?