Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polaroid mid4x10 - Poszukuję oprogramowania

14 Gru 2018 07:19 588 14
  • Poziom 10  
    Witam poszukuje oprogramowania do tabletu polaroid mid4x10.

Polaroid mid4x10 - Poszukuję oprogramowania Polaroid mid4x10 - Poszukuję oprogramowania Polaroid mid4x10 - Poszukuję oprogramowania Polaroid mid4x10 - Poszukuję oprogramowania
    Szukałem na różnych stronach i nic, wgranie niektórych powoduje czarny ekran a innych uruchamianie recovery z błędem cant find misc.
    Trochę specyfikacji może pomoże
    Płyta główna yk98vq rk3126 v 2.1
    Procesor rockchip 3126
    Ekran rozdzielczość 1024 x 600
    Nand samsung klmag2ge4a-a001
    WiFi realtek rt8723bs
    To wszystko co wiem na tą chwilę bawię się już tydzień z tym tydzień.
    Z góry dziękuję za pomoc.
  • Moderator - GSM
    Napisał byś które firmware już wgrywałeś.
  • Moderator - GSM
    No to nic innego juz nie znajdziesz pozostaje pisać do producenta.
  • Poziom 10  
    Może ktoś ma taki tablet i wyślę kopię
  • Poziom 9  
    Witam. Na podstawie zdjęć widzę, że ten tablet jest prawie identyczny jak z mojego filmiku. Tylko kość pamięci jest przylutowana w innym polu. Może po wgraniu oprogramowania trzeba wykazać się cierpliwością, nieraz bywa, że odpala po paru minutach. Inną przyczyną może być słaby kabel USB, w moim przypadku miałem z tym problem. Wgrywałem różne softy do tego tabletu, ale nigdy nie miałem komunikatu- cant find misc. Do wgrania oprogramowania używałem Rockchip Batch Tool v1.7 . Jest jeszcze taki program, który pozwala na formatowanie kości pamięci, niestety nie pamiętam jak się nazywa. Problem z oprogramowaniem może też wynikać z uszkodzenia fizycznego któregoś z podzespołów. Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Właśnie nie wiem co robię nie tak, oprogramowanie z filmu na yt wgrywalem i było to jedyne oprogramowanie które ruszyło (włączyło się recovery z błędem lecz dalej nic), dodam jeszcze że kolega miał na nim wgrany lolipop gdzie nie działało wifi.
    Kasowałem nand programem rk android tool ale to nie pomogło w tej chwili po wgraniu już któregoś oprogramowania z baidu włącza się tylko tryb mascom.
  • Moderator - GSM
    A po wgraniu tego firmware co ruszyło próbowałeś robić hardreset? Czasami jest to konieczne po graniu firmware.
    Jest też taka możliwość, że żadne firmware nie pasuje pod pozostałe elementy tabletu.
  • Poziom 10  
    Próbowałem lecz po restarcie wraca do recovery z błędem cant find misc i niemożnością zamontowania partycji cache
  • Moderator - GSM
    Pozostaje pisać do producenta lub serwisu autoryzowanego o soft. Przyczyna może leżeć też w uszkodzeniu płyty.
  • Poziom 9  
    Jakim programem wgrywasz to oprogramowanie? Spróbuj użyć inny przewód do komputer.
  • Poziom 10  
    Programem rk batch tool 1.8.
    Niestety 1.7 nie wykrywał tabletu kabel wydaje się dobry nie przerywa.
    Mógłbyś podesłać mi zdjęcia płyty twojego tabletu? porównam sobie
  • Poziom 9  
    Niestety już go nie mam. Jak miałem niedobry przewód to rk batch tool wykazywał błędy. Dziwne jest to, że program w wersji 1.7 nie wykrywa sprzętu.
  • Poziom 10  
    Spróbuję wieczorem i nagram jak się zachowuje, może wspólnymi siłami zdołamy go naprawić.
  • Poziom 10  
    Witam na pan. Baidu znalazłem oprogramowanie które działa niestety wifi i bt nadal nie działa czy jest jakiś sposób na dogranie sterowników?