Witam. Problem w moim Iveco wygląda tak, że świeci kontrolka EBS ale nie ma w diagnostyce żądnego kodu błędu. Efekt jest taki, że koła stają w miejscu. Kiedyś komputer wykrył zwarcie do masy czujnika lewy tył. Kabel przetarty więc został połączony. Tyle co się zmieniło to to, że ASR działa i czasami po odpaleniu i ruszeniu znika na moment błąd EBS. Ktoś ma jakiś pomysł?