Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ZGEMMA H9S - jak dodać go do pilota Samsunga żeby obsługiwać jednym pilotem

przemekyzfr1 23 Dec 2018 20:21 8400 5
    przemekyzfr1
    Level 1  
    Witam - mam pytanie, kupiłem dekoder ZGEMMA H9S, czy wie ktoś jak zakodować pilot uniwersalny od tv Samsung?
    Przy dodawaniu urządzenia do pilota uniwersalnego Samsung nie ma na liście tego dekodera, :-(
    A bardzo chcę obsługiwać ten tuner pilotem telewizora, może ktoś znalazł jakieś rozwiązanie?
    ZGEMMA H9S - jak dodać go do pilota Samsunga żeby obsługiwać jednym pilotem ZGEMMA H9S - jak dodać go do pilota Samsunga żeby obsługiwać jednym pilotem
    zbyniob
    Level 11  
    Dołączę się do tematu, też mam problem z podłączeniem pilota samsunga.
    Jak uda mi się jakoś to zrobić podrzuce rozwiązanie.
    marekbieszcz
    Level 12  
    przyłaczam się do tematu
    Jumajeej1984
    Level 2  
    U mnie jest niestety to samo tyle ze z dekoderem ADB 2670WF....
    dark_monk
    Level 1  
    hej, aby poprawnie skonfigurować zgemme z tv samsunga należy w opcji wyboru dostawcy dekodera w polu "wyszukaj" wpisać zgemma. Następnie zgemma zostanie odnaleziony i należy to zatwierdzić. W przypadku niektórych tv samsung od razu pilot zadziała, w innym przypadku (jak np. the frame) trzeba wykonać kilka prób aż się dojdzie do "ręcznego wpisania modelu" dekodera i tam wpisujemy zgemma H9S i pojawi się wybór - "nie ma tu mojego modelu" - po kliknięciu na to pojawia się wybór H9S i pilot działa. :)
    hOMER8
    Level 11  
    Mam podobny kłopot...

Mam tv samsung z pilotem. Nawet dwoma bo z poprzedniego tv tez dziala.
    Do tego posiadam amplituner av r720 jednak bez pilota.
    Wszystko ladnie pieknie chodzi gdy ogladam tv. Poprzez pilota tv i anynet steruje dzwiekiem amplitunera. Gra.

Jednak nie moge wlaczyc pilotem samego amplitunera bez wlaczania tv.

czy bylaby taka mozliwosc?
    myslalem o zaprogramowaniu starego pilota od tv (bn59-00634a) by dalo sie wlaczyc ampli i poglasniac. wiecej nie trzeba. Pilot ma przycisk set. Nie moge jednak znalesc kodow.
    ps. tv nie ma mozliwosci programowania pilotow z menu.

macie jakies propozycje?