Witam, mam taką sprawę, mam meizu m6 nie ma on menu tylko wszystkie aplikacje są na głównym ekranie irytuje mnie to. Zainstalowałem parę luncherow ale po zamknięciu aplikacji powraca jak dawniej. Czy ktoś pomoże?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamadamson95 napisał:zainstslowalem pare luncherow ale po zamknieciu aplikacji powraca jak dawniej. czy ktos pomoze?