Witam
Może ktoś podpowiedzieć co fabrycznie się zepsuło w tym Canonie, że nigdy od początku jego powstania w fabryce nie był w stanie zeskanować niczego? Ani jednej karki nie udało się od półtorej roku zeskanować różnymi sposobami.
Została więc kupiona drukarka laserowa ze skanerem Brothera która służy do skanowania dokumentów (przy okazji jako zapas do wydruku w razie jakby padł też wydruk w Canonie).
Dochodzę do momentów jak na załączonych obrazkach i koniec.
Oprogramowanie twierdzi że skaner jest, ale po test connection twierdzi że go nie ma. Spędzone znowu dwa dni na kopaniu po menu drukarki i różnych sposobach instalacji sterowników i nic. Widzę go, ale nie połączę się, tak będę leżał.
Pozdrawiam.
Może ktoś podpowiedzieć co fabrycznie się zepsuło w tym Canonie, że nigdy od początku jego powstania w fabryce nie był w stanie zeskanować niczego? Ani jednej karki nie udało się od półtorej roku zeskanować różnymi sposobami.
Została więc kupiona drukarka laserowa ze skanerem Brothera która służy do skanowania dokumentów (przy okazji jako zapas do wydruku w razie jakby padł też wydruk w Canonie).
Dochodzę do momentów jak na załączonych obrazkach i koniec.
Oprogramowanie twierdzi że skaner jest, ale po test connection twierdzi że go nie ma. Spędzone znowu dwa dni na kopaniu po menu drukarki i różnych sposobach instalacji sterowników i nic. Widzę go, ale nie połączę się, tak będę leżał.
Pozdrawiam.