Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukiwane urządzenie wielofunkcyjne z ciss i dwustronnym adf

Cygi1 03 Jan 2019 02:20 1128 4
    Cygi1
    Level 8  
    Dzień dobry, szukam, szukam i nic znaleźć sam nie mogę ... Czy jest obecnie na rynku urządzenie jakiegokolwiek producenta, które jest zasilane z uzupełnianych butelkami zbiorniczków oraz podajnikiem dokumentów ADF, który zapewnia dwustronny automatyczny skan/kopiowanie (może być dwuprzebiegowe) ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    780810
    Level 17  
    Z podajnikiem skanera: Brother MFC-J3530DW, Brother MFC-J3530DW , HP OfficeJet Pro 6950 AiO, HP OfficeJet Pro 8710 , Epson WorkForce WF-3720DWF, HP OfficeJet Pro 6960 e-AiO,
    Bez podajnika: Canon PIXMA MG5750
    Powyższe posiadają duplex, nie posiadają CISS ale można bez problemu zamontować, filmy na Youtube.
    Tu z fabrycznym CISS: Epson EcoTank Printer L4160 Wifi,
    Starałem się znaleźć w akceptowalnej cenie, więcej tego. Google nie boli ;)
    Cygi1
    Level 8  
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Niestety, nie zgodzę się, mnie tam google w tym przypadku zabolało, bo ... nic nie mogłem znaleźć ;) Te propozycje Kolegi też nie rozwiązują problemu. Chciałem kupić drukarkę, która FABRYCZNIE jest zaopatrzona w ciss, its czy jak tam nazywają te bezkartridżowe drukarki. Wiem, że można zamontować, ale ... ja mam dwie lewe ręce i nie bardzo chciałbym sam przy czymś takim dłubać. Na co dzień jestem szczęśliwym/nieszczęśliwym posiadaczem HP OfficeJet Pro 8720, która ma świetny dwuprzebiegowy skaner z adf-u, ale ... zabija ceną oryginalnych kartridży - prawie 5 stówek za komplet. Z zamiennikami zaś różnie trafiam - raz dobrze, a innym razem fatalnie, wścieku można dostać.

Co do propozycji kolegi - Epson EcoTank Printer L4160 Wifi - jeśli miałaby skaner dwustronny, to biorę. Ale ... w specyfikacji jakoś się tego nie mogę doszukać. Podobnie jest zresztą z podobno świetnym Brother MFC-T910DW. Butle są, duplex przy drukowaniu jest, adf jest, skaner jest, ale ... jednostronny.

Jeśli ktoś wie o istnieniu produktu z takim niezwykłym zestawieniem jak fabryczne butle i skaner dwustronny z adf - podbijam pytanie :)
    780810
    Level 17  
    Osobiście bym doradzał odpuszczenie sobie automatycznego podwójnego skanu. W urządzeniach w niskich cenach automatyka przy bodajże 50 kartkach trwa około 3 razy dłużej niż skan ze zwykłym podajnikiem i ręcznym obróceniu stron. Pozostaje też większa komplikacja czyli potencjalnie awaryjność. Zabawa ze skanem podwójnym ma sens się gdy urządzenie robi to w jednym przebiegu ale to przeważnie w laserowych czyli nie ta półka cenowa. Co do CISS do HP OfficeJet Pro 8720 koszt to około 90zł + tusze a jeśli montaż sprawia problemy to myślę że za niewielkie pieniądze zamontują w pierwszym lepszym sklepie komputerowym lub serwisie.
    Cygi1
    Level 8  
    Hmm, uwagi kolegi mają sens. Faktycznie, można zlecić komuś zainstalowanie tego ciss, ewentualnie pokusić się o kartridże wieczyste. Nie bardzo widzę w internetach takie coś do mojej drukarki (kartridż hp 953 lub hp 953xl), może kolega podpowiedzieć gdzie tego szukać ?? Jeśli nie, to będę męczyć wujka google ;) Dziękuję bardzo za pomoc !!!