logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlock z Motorola C205 używając UFS-3 Tornado?

wert110 04 Wrz 2005 14:24 2576 8
REKLAMA
  • #1 1790883
    wert110
    Poziom 12  
    Posty: 100
    Ocena: 1
    Witam;
    Mam Flasher UFS-3 Tornado nie wiem czy robie coś nie tak czy brak mi odpowiedniego programu do zdjęcia simlock z c 205 , Flasher go po prostu nie widzi .
    :cry:
  • REKLAMA
  • #2 1790904
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Też mam ufsa i probowałem kilkakrotnie z motkami c200 oraz c205 i nigdy nie udało mi się połaczyć z telefonem. Wydaje mi się że ufsem nie zrobisz motek chociaż teoretycznie powinny iść. Moja rada kup na allegro kabelek na coma do T191 i są darmowe programy do t190,191,c200,c205,c115,c116 którymi sumlocki idą bez problemu. Ja ostatnio przerabiałem ten temat, kupiłem klipa do motek a te modele na "jacka" też nie chciały iść, kabelek rozwiązał mój problem.
    pozdr
  • #3 1791084
    Damiankca
    Poziom 27  
    Posty: 790
    Pomógł: 121
    Ocena: 14
    Panowie to nie motorola tylko Acer po pierwsze.
    Po drugie takie acary robię się przy załączonym telefonie.
    Jeżeli mi nie komunikuje to SmartClipem robię od ręki
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 1791204
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Damiankca napisał:

    Jeżeli mi nie komunikuje to SmartClipem robię od ręki


    Co robisz smart klipem od ręki? C115?????????
    Jeżeli tak to jesteś piewszy bo dużo już było postów na ten temat i jeszcze nikomu nie udało się zrobić np. c115 klipem!
    pozdr
  • #5 1791553
    morgan_exe
    Spec od GSM
    Posty: 5513
    Pomógł: 332
    Ocena: 115
    Damiankca napisał:
    Po drugie takie acary robię się przy załączonym telefonie.


    Akurat mi nigdy sie nie udalo na zalaczonym, tylko wylaczony phon i jak program o to wola to dajesz power on. W zalaczniku odpowiedni program, locka z c205 robisz jako c200, tornadem mi sie to nigdy nie udalo.

    pozdrawiam
    Załączniki:
    • multicom_motorola_flasher.rar (462.84 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #6 1816782
    wert110
    Poziom 12  
    Posty: 100
    Ocena: 1
    Witam;
    Mam programik który nazywa się AcerToolLopez mam kabelek jednak prog. nie widzi tel. w ustawieniach wybrałem c 200 i com 1 tam gdzie podłączyłem tel. zaznaczyłem simlock klikam na DoJobs i pojawia się komunikat : Waiting Power ON , włanczam wyłanczam tel. i nic komunikat zostaje !
    pozdrawiam
    Grzegorz.
  • #7 2267665
    wert110
    Poziom 12  
    Posty: 100
    Ocena: 1
    Witam;
    telefon sprzedałem z simlock , temat zakończony !
    Dziękuje za rady !
    pozdrawiam
    Grzegorz
  • #8 2267921
    komismaja
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 2643
    Pomógł: 258
    Ocena: 25
    tak na przyszłosc to trzeba zdjąć obudowe i zobaczycie jaka będzie komunikacja:):):)
  • REKLAMA
  • #9 2268211
    matiksm
    Poziom 21  
    Posty: 522
    Pomógł: 29
    Ocena: 2
    c200 na ufs nie chce dzialac. Mialem kiedys c205 i poszla, a C200 nie chce, oczywiscie obudowa zdjeta. C200 robie boxem wlasnej rooby na wtyczke mini jack. A c115 bez problemu smart-clipem, nie spotkalem c115 co by nie poszla.
    pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik posiada Flasher UFS-3 Tornado i nie może nawiązać połączenia z telefonem Motorola C205 w celu zdjęcia simlocka. Inni uczestnicy dyskusji potwierdzają problemy z obsługą modeli C200 i C205 za pomocą UFS-3 Tornado, sugerując, że ten flasher może nie obsługiwać tych telefonów poprawnie. Zalecane jest użycie kabla na port COM, np. do modeli T190, T191, C200, C205, C115, C116, wraz z darmowymi programami dedykowanymi do zdjęcia simlocka. Wskazano również, że niektóre modele (np. C200) wymagają zdjęcia obudowy i użycia specjalnych kabli lub boxów z wtyczką mini jack. Próby użycia SmartClip do zdjęcia simlocka z modeli takich jak C115 nie przyniosły sukcesu. Jeden z użytkowników poleca program AcerToolLopez z kablem, jednak również napotkał problem z wykryciem telefonu. Ostatecznie autor tematu sprzedał telefon z simlockiem, rezygnując z dalszych prób. Podsumowując, zdjęcie simlocka z Motoroli C205 za pomocą UFS-3 Tornado jest problematyczne i skuteczniejsze są metody z użyciem kabli COM lub dedykowanych boxów oraz odpowiednich programów.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA