Moduł uszkodzony. Problem polegał jak sołtys mówił zięć
Odciął "0" z tablicy zasilania domu. Padła też lodówka.
Daję zdjęcia. Co proponujecie.? Wymiana to pewne.
Co mogło by jeszcze być uszkodzenia?
Odciął "0" z tablicy zasilania domu. Padła też lodówka.
Daję zdjęcia. Co proponujecie.? Wymiana to pewne.
Co mogło by jeszcze być uszkodzenia?