Witam.
Czy ktoś posiada soft 1.1.1.6 żeby wgrać na kartę SD. Proszę o informacje skąd wziąć bo nigdzie nie mogę znaleźć.
zabam(_at_)op.pl
tel. 502479729
Czy ktoś posiada soft 1.1.1.6 żeby wgrać na kartę SD. Proszę o informacje skąd wziąć bo nigdzie nie mogę znaleźć.
zabam(_at_)op.pl
tel. 502479729