Witam, mam pytanie:
jaką fotokomórkę do napędu bramy garażowej byście polecili, producent dedykuje Roger R90/F2ES o parametrach:
• Zasilanie: 12/24V AC 50Hz - 12/24V DC
• Pobór prądu: TX 19mA - RX 20mA
• Temperatura pracy: -20°C to +55°C
• Klasa ochrony: IP55
• Maksymalny zasięg: 10-15 m
• Maksymalna liczba zsynchronizowanych fotokomórek: 2
• Maksymalny prąd przekaźnika: 0,5A
• Maksymalne obciążenie: 30V.
Jednakże komplet jest dość drogi, może ktoś poleci jakieś inne modele pasujące do zestawu Glob9 firmy Ditex??
Pozdrawiam
jaką fotokomórkę do napędu bramy garażowej byście polecili, producent dedykuje Roger R90/F2ES o parametrach:
• Zasilanie: 12/24V AC 50Hz - 12/24V DC
• Pobór prądu: TX 19mA - RX 20mA
• Temperatura pracy: -20°C to +55°C
• Klasa ochrony: IP55
• Maksymalny zasięg: 10-15 m
• Maksymalna liczba zsynchronizowanych fotokomórek: 2
• Maksymalny prąd przekaźnika: 0,5A
• Maksymalne obciążenie: 30V.
Jednakże komplet jest dość drogi, może ktoś poleci jakieś inne modele pasujące do zestawu Glob9 firmy Ditex??
Pozdrawiam