logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Fotokomórka do bramy garażowej Glob9 firmy Ditex zamiennik dla Roger R90/F2ES

Prezess110 26 Sty 2019 10:38 816 4
  • #1 17730960
    Prezess110
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 2
    Witam, mam pytanie:
    jaką fotokomórkę do napędu bramy garażowej byście polecili, producent dedykuje Roger R90/F2ES o parametrach:
    • Zasilanie: 12/24V AC 50Hz - 12/24V DC
    • Pobór prądu: TX 19mA - RX 20mA
    • Temperatura pracy: -20°C to +55°C
    • Klasa ochrony: IP55
    • Maksymalny zasięg: 10-15 m
    • Maksymalna liczba zsynchronizowanych fotokomórek: 2
    • Maksymalny prąd przekaźnika: 0,5A
    • Maksymalne obciążenie: 30V.
    Jednakże komplet jest dość drogi, może ktoś poleci jakieś inne modele pasujące do zestawu Glob9 firmy Ditex??
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    #2 17732113
    nikusert
    Poziom 41  
    Posty: 5428
    Pomógł: 699
    Ocena: 1752
    Witam .
    Ja montuję Fotokomórki ZOOM-Z2E .
  • #3 17739054
    Stan-Lab
    Poziom 18  
    Posty: 184
    Pomógł: 30
    Ocena: 64
    Jeżeli napęd garażowy ma silnik DC komutatorowy , to podstawą wyboru powinna być odporność na zakłócenia pochodzące z silnika . W firmie Hato mają fotokomórki specjalnie do bram garażowych . Przy zamówieniu trzeba koniecznie zaznaczyć że fotokomórki mają być montowane do bramy garażowej .
  • #4 17739063
    nikusert
    Poziom 41  
    Posty: 5428
    Pomógł: 699
    Ocena: 1752
    Fotokomórka którą podałem ,współpracuje z napędem bramy przesuwnej i nie tylko ,w której jest silnik 24V komutatorowy,bez problemu.
  • #5 17775053
    Prezess110
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 2
    Temat udałomi sie zamknąć z pomocą forumowiczów, zastosowałem do napedu fotokomórkę firmy ROGER R90/F2ES, działa jak należy, jesto to komórka przekaźnikowa dedykowana do napędu ditex glob 9.
    pozdrawiam
REKLAMA