Witam. Potrzebuję pomocy jak w ekspresie Krups EA8160 wymusić proces odkamieniania. Użytkuję go już prawie rok i w menu nie pojawiła mi się jeszcze ikonka odkamieniania. Wyczytałem że należy uruchomić licznik, poprzez zamontowanie filtru w ekspresie i to teraz zrobiłem. Odkamienić urządzenie chyba muszę, ponieważ ilość zaparzanej kawy zdecydowanie się zmniejszyła i nie chcę czekać aż licznik zliczy ileś tam zrobionej kawy, by włączyć tryb odkamieniania. Pozdrawiam