Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Diagnostyka samochodów !

Mateusz Kaim 07 Wrz 2005 10:02 3000 4
  • #1 07 Wrz 2005 10:02
    Mateusz Kaim
    Poziom 2  

Co to jest WAGWIN, FULwOBD, OBD, OBDII????

Z tego co sie zorientowałem to są to nazwy, któych używa się przy diagnostyce samochodód.
    I tak np. mam Seata Ibiza 1,6 z 1994, mam wyjście diagnostyczne, jednak nie wiem co powinienem zrobić, aby w domowych warunkach przeprowadzać diagnostykę tego samochodu?
    W dodatku mając to gniazdo diagnostyczne w samochodzie z 1994 r. zastanawiam się cóż tam za technologia może być? Co mogę odczytać?
    ABSu nie musze sprawdzać bo ten pojazd go nie ma.

Proszę o poradę w tej sprawie, nakierowanie, i z góry przepraszam za swoją małą wiedzę...

Pozdrawiam Mateusz

P.S.
    Czy diagnostyka samochodu jest przeprowadzana na programie działającym pod Windowsem XP?
    Gdzie i jaki przewód, łaczący komputer z samochodem, można kupić?

• #2 07 Wrz 2005 11:08
    piokie
    Poziom 18  

Oj daleka droga przed Tobą. Jeśli chodzi o seat sciągni sobie program VagCom i zrób interfejs lub kup i wtedy zaczni czytać o diagnostyce na forum

• #4 08 Wrz 2005 17:53
    obiboki
    Poziom 2  

podłączę sie pod pytanie moja wiedza w tym zakresie jest tez skromna szukałem na forum ale nie znalazłem czy mogóby ktos naapisac jakie programy nadają sie do jakich aut np program Vag i tu marki samochodów, OBD.. itd mi konkretnie chodzi o Golfa III TD czym moge go zdiagnozować?? Pozdrawiam

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo