Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Sachs 301a gaźnik - Jak wyczyścić gaźnik sachs 301a

13 Lut 2019 11:41 816 8
  • Poziom 3  
    Witam serdecznie jestem nowy więc proszę o zrozumienie Mam problem z gaznikiem zapchal sięa ktoś schemat filmik jak go wyczyścić bo nie chce go popsuć na co zwrócić uwagę
  • Poziom 43  
    To jest z rowerowego silnika SACHS?
  • Poziom 3  
    Tak dokładnie z rowerowego silnika Jechał zgasł po postoju i nie odpala iskra jest świecy nie zalewa a nie spuscilem paliwa z gaźnika i moglo go zapchac
  • Poziom 3  
    To czyli dobrze rozumiem Główna dysza jest w komorze pływaka wykrecam ja czyszczę dmucham i do loty powietrza w gaźniku od strony filtra powietrza przedmuchac?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Tak jest, widocznie tam gdzieś jest zatkane?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Takie precyzyjne gaźniki w myjce ultradzwiękowej sie myje. Mają w serwisach pił spalinowych.
  • Poziom 3  
    Myślę że dam radę powietrzem go wydmuchac i benzyna do hamulców co myślicie na ten temat?

Dodano po 2 [minuty]:

Szkoda ze nikt nie ma filmiku nawet Yt jak na spokojnie to zrobić ale myślę że nie jest to aż tak skomplikowane tylko delikatne bardziej wszystko

Dodano po 16 [godziny] 38 [minuty]:

Witam Dziękuję za pomoc gaźnik wyczyszczony Rowerek jeździ Jakiś magik uszczelnial go silikonem Nie jest aż takie straszne trzeba dużo myśleć i pomalutku składać
  • Poziom 3  
    Myślę że dam radę powietrzem go wydmuchac i benzyna do hamulców co myślicie na ten temat?

Dodano po 2 [minuty]:

Szkoda ze nikt nie ma filmiku nawet Yt jak na spokojnie to zrobić ale myślę że nie jest to aż tak skomplikowane tylko delikatne bardziej wszystko

Dodano po 16 [godziny] 38 [minuty]:

Witam Dziękuję za pomoc gaźnik wyczyszczony Rowerek jeździ Jakiś magik uszczelnial go silikonem Nie jest aż takie straszne trzeba dużo myśleć i pomalutku składać

Dodano po 1 [minuty]:

Zatkanacdolna dysza silikonem