W przeglądarce internetowej są rżne skrypty i wtyczki do pobierania filmów na youtube i innych stronach ale są też audycje na żywo które są automatyczne tworzone w tym samym czasie kiedy są wyświetlane.
Są też programy jak Apowersoft Screen Recorder Pro albo HyperCam i się tam ustawia obszar nagrywania na okno filmu w przeglądarce.
Często jest tak że niechcący się przesunie myszką stronę na dół albo minimalizuje przeglądarkę i też za każdym razem dokładne nakreślanie obszaru nagrywania jest męczące. Czy jest jakiś inteligentny program który sam by wychwytywał wyświetlany materiał bez potrzeby za każdy razem nakreślania obszaru nagrywania?
Może być też płatny program.
Są też programy jak Apowersoft Screen Recorder Pro albo HyperCam i się tam ustawia obszar nagrywania na okno filmu w przeglądarce.
Często jest tak że niechcący się przesunie myszką stronę na dół albo minimalizuje przeglądarkę i też za każdym razem dokładne nakreślanie obszaru nagrywania jest męczące. Czy jest jakiś inteligentny program który sam by wychwytywał wyświetlany materiał bez potrzeby za każdy razem nakreślania obszaru nagrywania?
Może być też płatny program.