Dzień dobry,
Potrzebuje Waszej pomocy. Zastanawiam się nad kupnem monitora LG 43UD79-B. Będę chciał go wykorzystywać uniwersalnie do biura, jako centrum multimedialne a także czasami do gier. Wiem, że będę musiał wykosztować się na kartę graficzną
.
Czy technologia Freesync czy G-sync jest mi faktycznie potrzebna i czym to właściwie jest? Czy można te technologię instalować?
Rozmawiałem z LG i ten monitor nie posiada freesync a tym bardziej G-sync.
Jeżeli chodzi o kartę graficzną to biorę pod uwagę tylko karty GeForce, np RTX 2080
Czy jest możliwe skorzystanie z Freesync w monitorze, gdy posiadam kartę GeForce? bo czytałem ze niby jest to możliwe, ale kompletnie nie orientuje się w tym obszarze.
Czy jak będę miał monitor bez tej technologii to w grach faktycznie będę miał jakieś stuttering czy tearing???
Z góry dzięki
Mateusz
Potrzebuje Waszej pomocy. Zastanawiam się nad kupnem monitora LG 43UD79-B. Będę chciał go wykorzystywać uniwersalnie do biura, jako centrum multimedialne a także czasami do gier. Wiem, że będę musiał wykosztować się na kartę graficzną
Czy technologia Freesync czy G-sync jest mi faktycznie potrzebna i czym to właściwie jest? Czy można te technologię instalować?
Rozmawiałem z LG i ten monitor nie posiada freesync a tym bardziej G-sync.
Jeżeli chodzi o kartę graficzną to biorę pod uwagę tylko karty GeForce, np RTX 2080
Czy jest możliwe skorzystanie z Freesync w monitorze, gdy posiadam kartę GeForce? bo czytałem ze niby jest to możliwe, ale kompletnie nie orientuje się w tym obszarze.
Czy jak będę miał monitor bez tej technologii to w grach faktycznie będę miał jakieś stuttering czy tearing???
Z góry dzięki
Mateusz