Witam, mam głośnik IBIZA ale mam taki problem - mam zgraną muzykę na pendrive, po włożeniu go do głośnika nic nie gra? Po prostu nie słychać muzyki, co mam zrobić? Nie ukrywam jestem w tym zielona. W załączeniu pokazuję co to za głośnik. Pomocy!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam