Witam mam problem z zapora parkingowa zdjęcie przedstawia skrzynkę że sterownikiem cztery stanowiska brak napięcia na słupku sterownik reaguje na pilota słychać że coś się zalancza w czym może być problem
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam