witam
mam projektor hitachi pj-tx10
nagle i niespodziewanie (chce zalaczyc w sobote mecz hehe) wysiadlo w nim gniazdo video (chinch)
inne (s-video,PC) dzialaja ok ale uzywalem gniazda video do podlaczenia magnetowidu i ogladania tv i tu problem
objawy sa takie
podlaczam jakies uzadzenie (probowalem trzech)
jest czarny obraz w trybie auto lapie MONOCHROME 50 a powinno byc PAL wymuszam pal ale itak czarno
resetowalem wszystko z menu probowalem roznych podlaczen ustawien i czarno
jedynie po podlaczeniu dvd mialem raz czerwony obraz "startowy" pionnera i zaraz pozniej sprobowalem magnetowidu programy byly zamazane z jakby poodwracanymi kolorami.. po podlaczeniu czegos innego znowu czarno MONOCHROME
co dalej? help
pozdrawiam
mam projektor hitachi pj-tx10
nagle i niespodziewanie (chce zalaczyc w sobote mecz hehe) wysiadlo w nim gniazdo video (chinch)
inne (s-video,PC) dzialaja ok ale uzywalem gniazda video do podlaczenia magnetowidu i ogladania tv i tu problem
objawy sa takie
podlaczam jakies uzadzenie (probowalem trzech)
jest czarny obraz w trybie auto lapie MONOCHROME 50 a powinno byc PAL wymuszam pal ale itak czarno
resetowalem wszystko z menu probowalem roznych podlaczen ustawien i czarno
jedynie po podlaczeniu dvd mialem raz czerwony obraz "startowy" pionnera i zaraz pozniej sprobowalem magnetowidu programy byly zamazane z jakby poodwracanymi kolorami.. po podlaczeniu czegos innego znowu czarno MONOCHROME
co dalej? help
pozdrawiam