Czy miał ktoś do czynienia z takim wynalazkiem jakim jest Skymaster 50SU1505?
TV pracuje z dekoderem nc+, antena od telewizji naziemnej nie jest nawet podłączona. Uparte urządzenie nie zapamiętuje ostatnio wybranego źródła. Za każdym razem startuje na DTV i trzeba ręcznie przełączać na HDMI.
Można coś z tym zrobić czy po prostu soft jest na tyle ubogi, że nie ogarnia tak prostej opcji?
TV pracuje z dekoderem nc+, antena od telewizji naziemnej nie jest nawet podłączona. Uparte urządzenie nie zapamiętuje ostatnio wybranego źródła. Za każdym razem startuje na DTV i trzeba ręcznie przełączać na HDMI.
Można coś z tym zrobić czy po prostu soft jest na tyle ubogi, że nie ogarnia tak prostej opcji?