Witam, wymieniłem silnik zaparzacza 12V w ekspresie dodatkowo cały zaparzacz, lecz ekspres nie ma siły przepchać zaparzacza do góry, Ekspres przywieziony z ameryki używam przetwornicy na 110 V. Czy silnik powinien mieć inne napięcie ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam