SONY R770, rozstroiły się wszystie stacje radiowe.
Przy próbie programowania:
1. Wybieram pasmo (TUNER/BAND)
2. Przyciskami "+/-" stroję na stację radiową.
3. Naciskam TUNER MEMORY - powinien zacząć migać na wyświetlaczu nr stacji ale tak się nie dzieje.
1 lub 2 razy "załapało" (zaczął migać) ale juz nie "łapie" - przycisk na 99% dobry, ogólnie nie używany.
4. Zatwierdziłem ENTER/NEXT
Po wyłączeniu i ponownym włączeniu wieży nie pamięta ustawień.
Proszę o jakieś wskazówki!
Przy próbie programowania:
1. Wybieram pasmo (TUNER/BAND)
2. Przyciskami "+/-" stroję na stację radiową.
3. Naciskam TUNER MEMORY - powinien zacząć migać na wyświetlaczu nr stacji ale tak się nie dzieje.
1 lub 2 razy "załapało" (zaczął migać) ale juz nie "łapie" - przycisk na 99% dobry, ogólnie nie używany.
4. Zatwierdziłem ENTER/NEXT
Po wyłączeniu i ponownym włączeniu wieży nie pamięta ustawień.
Proszę o jakieś wskazówki!