logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

wieża SONY R770 - nie zapamiętuje stacji radiowych

fascynat 10 Wrz 2005 11:05 3717 4
REKLAMA
  • #1 1806140
    fascynat
    Poziom 24  
    Posty: 737
    Pomógł: 64
    Ocena: 107
    SONY R770, rozstroiły się wszystie stacje radiowe.
    Przy próbie programowania:
    1. Wybieram pasmo (TUNER/BAND)
    2. Przyciskami "+/-" stroję na stację radiową.
    3. Naciskam TUNER MEMORY - powinien zacząć migać na wyświetlaczu nr stacji ale tak się nie dzieje.
    1 lub 2 razy "załapało" (zaczął migać) ale juz nie "łapie" - przycisk na 99% dobry, ogólnie nie używany.
    4. Zatwierdziłem ENTER/NEXT
    Po wyłączeniu i ponownym włączeniu wieży nie pamięta ustawień.

    Proszę o jakieś wskazówki!
  • REKLAMA
  • #2 1807059
    Telo
    Serwisant RTV
    Posty: 12942
    Pomógł: 1501
    Ocena: 2326
    Wymień kondensator podtrzymujący.
  • REKLAMA
  • #3 1808330
    fascynat
    Poziom 24  
    Posty: 737
    Pomógł: 64
    Ocena: 107
    Nie posiadam i nie mogę znaleźć schematu do tej wieży.
    Może wiesz jak ten kondensator mam znaleźć?
  • REKLAMA
  • #4 1808683
    Telo
    Serwisant RTV
    Posty: 12942
    Pomógł: 1501
    Ocena: 2326
    Poszukaj na front panelu obok procesora .
  • #5 1980193
    fascynat
    Poziom 24  
    Posty: 737
    Pomógł: 64
    Ocena: 107
    Kondensatora nie znalazłem, jak na razie problem nadal istnieje.

    Dzięki za zainteresowanie!

    Gdyby ktoś dysponował schematem do tej wieży, to prosze o info!
REKLAMA