Mam monitor Cornea CT1703 i gdy podłączam go do komputera to właczy się , przez chwile widać pulpit windowsa a zaraz się wyłączy i zapala się bursztynowa dioda. Co jest???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam