Witam wszystkich chciałbym prosić o poradę jaki zestaw audio wybrać .Wzmacniacz Denon pma 735r plus Cd Denon 655 czy Teac , wzmacniacz H500i plus Cd Teac PD500i. Zestaw podłączony byłby z kolumnami JBL LX 2 .(W przyszłości możliwa wymiana kolumn na inne podstawkowe zasugerowane przez Was do poleconego przez Was zestawu).Wiem że Denon to pełnowymiarowy zestaw a Teac mini ale a opinii o tym zestawie wynika że gra to zacnie.Niestety nie miałem okazji słuchać ani tego ani tego więc proszę o pomoc .Mój pokój to 17 m wymiary 5,5m na 3m i ustawienie zestawu wzdłuż(niestety) krótszej ściany.Preferowana muzyka Rock ,Pop ,Elektroniczna.Preferowany dżwięk miękki ciepły z w miarę potężnym basem .Pozdrawiam i dziękuję za pomoc