Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Facebook kasowanie postów

24 Kwi 2019 15:58 204 9
  • Poziom 4  
    PILNE
    Orientuję się ktoś czy jest możliwość wykasowania postów z walla na fb za jednym zamachem ,bez kasacji konta? Wiadomości już ogarnęłam taką aplikacją teraz przydałoby się by takim sposobem wyczyścić profil.
  • Poziom 3  
    Wszystkiego za jednym razem nie usuniesz. Zamykać konta też nie polecam, bo mimo, iż już Ty ani nikt ze znajomych nie będzie to widział, to kopia tego wszystkiego co było zostaje u nich na serwerze.
  • Poziom 4  
    Rozumiem ale jak wiadomości dało się wyczyścić tak z tymi postami trochę cienko. Jednak muszę to jakoś wykasować bo konto potrzebne jest mi do publikacji postów oraz reklamy innych osób i zależy mi na tym zasięgu które już na nim jest..
  • Poziom 3  
    Niestety zostaje Ci tylko ręczne pojedyńcze kasowanie. Z tego co się orientuję, to nawet na Twitterze jest tak samo.
  • Poziom 4  
    No cóż będę próbować ogarnąć temat jakoś ręcznie wykasować te dane. Jednak liczę że może jest Jaki S magiczny środek na skasowanie w ilościach hurtowych.
  • Poziom 43  
    "Dziennik aktywności" > "Posty" i kasowanie ręczne.
    Jak jest 400 postów to jakieś 35 minut roboty (6 sekundy na post), choć czas zależny w znacznej mierze od szybkości internetu i komputera.
  • Poziom 4  
    Zdecydowanie więcej postów jest na tym koncie podejrzewam że w granicach 200-400 miesięcznie w przełożeniu na 4 lata.
  • Poziom 3  
    Dokładnie. Mi kiedyś usuwanie postów zajęło ponad godzinę. Swoją drogą mogli by wprowadzić taką opcję kasowania wszystkiego za jednym razem, albo że zaznaczasz po kolei i wtedy dajesz usuń.
  • Poziom 4  
    [quote="Tomequ123"]https://tech.wp.pl/jak-szybko-usunac-wszystkie-posty-na-facebooku-jest-na-to-latwy-sposob-6234323484264065a

Znalazłem coś takiego, może zadziała.[/quote

Już próbowałam i nie bardzo czaaje tę apke całą i tylko nie potrzebnie się denerwuje.

Dodano po 2 [minuty]:

Niestety ja się męczę z tym od 2 dni w dodatku usuwanie aktywności zajmuje trochę czasu i trzeba też kasować posty. Facebook powinien rozważyć taką opcję ponieważ nawet bardzo stare posty których zawartości już nie ma mogą zaśmiecać walla.