Dzień dobry, dzisiaj około godziny 11 zaczął pojawiać się problem w postaci eksploratora plików który sam się włącza raz na jakiś czas bez znaczenia co robię na komputerze. Pomocy, co robić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam