Witam. Mam pytanie, odnośnie tematu jak wyżej. Od jakiegoś czasu mam nie ostry obraz z kamery cofania w swoim rejestratorze. Kiedyś wydawał mi się bardziej ostry. Co może być powodem i ewentualnie, czy jest jakaś regulacja ostrości?
Kamera jest zainstalowana w ramce tablicy rejestracyjnej.
https://allegro.pl/oferta/rejestrator-3g-kamera-cofania-navi-gps-android-pl-7542989964
Kamera jest zainstalowana w ramce tablicy rejestracyjnej.
https://allegro.pl/oferta/rejestrator-3g-kamera-cofania-navi-gps-android-pl-7542989964