Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volkswagen Golf VII 7 - Kodowanie tylnych lamp z USA na EU

02 Maj 2019 17:13 1062 7
  • Poziom 2  
    Witam wszystikch.
    Poszukuję instrukcji jak wykonać adaptację tylnych świateł w Golfie VII z USA na EU. Lampy zmieniłem na europejskie przedliftowe (na żarówkach), brakujące przewody z BCM doprowadzilem do lamp. Proszę o pomoc.
  • Poziom 36  
    Jedyne co ,to VCDS i długie kodowanie

• Poziom 34  
    zależnie od wersji BCM albo 18 bajt w LongCoding, albo odpowiedni mapping lamp w Adaptations.
  • Poziom 2  
    Jeśli chodzi o bajt 18 to w zależności od tego który bit zmieniam to albo nie przyjmuje kodowania albo nic się nie zmienia.
    Jeśli chodzi o adaptację to wie ktoś które kanały należy zmienić i na jakie wartości?

Dodano po 4 [minuty]:

Tak sobie jeszcze myślę czy VCP jest wstanie zmienić kodowanie za pomocą OCF? Korzystał ktoś z tego interfejsu?

• Poziom 34  
    jeśli chodzi o adaptacje to masz do zmiany kilkanaście-kilkadziesiąt parametrów.
    do ogarnięcia zdalnie jeśli chcesz.
  • Poziom 2  
    A możesz podać mi kanały które muszę zmienić i ich wartości, chyba że koniecznie chcesz zrobić to zdalnie to daj proszę znać na jakich zasadach, z góry dziękuję.
  • Poziom 2  
    Witam forumowiczów.
    Aktualnie zmierzam się z tym samym zagadnieniem jak w temacie.Jak ktoś wie i chce się podzielić wiedza to proszę i info.Oczywiscie się odwdzięczę.Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Skrypt VCP robi to w 10 sekund

Ten sterownik nie ma kodowania tylko adaptacje.

VCDS smiech na sali ten interfejs juz nie ma sensu przy nowych autach, brak kontenerów danych, flash i innych.