Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Kyocera MFP M2035DN - Przekrzywiony wydruk

jerry74 16 May 2019 08:59 366 7
 • #1
  jerry74
  Level 16  
  Kyocera MFP M2035DN - Przekrzywiony wydruk
  Dostałem do naprawy drukarkę z zaciętym papierem, po usunięciu zaczęła drukować przekrzywione wydruki (jak w załączeniu). W kasecie położenie kartek jest prawidłowe.
  Może ktoś ma pomysł co odpowiada za taki wydruk i jak można to naprawić?
 • Helpful post
  #2
  feno
  Level 19  
  Nie równo prowadzi papier może poczyści wałki od wciągania.
 • #3
  jerry74
  Level 16  
  Przeczyściłem, ale nie pomogło. Rzeczywiście to wygląda na tor przesuwu papieru. Na ręcznym podajniku to widać, że kartka nie idzie "gładko" tylko się skrzywia lekko.
 • Helpful post
  #4
  Sir Charles
  Level 27  
  Sprawdź jak prowadzi papier z tacy ręcznej. Możliwe że siedzi jakiś skrawek papieru w ścieżce i przesuwa kartkę. Zobacz sprężyny w kasecie jak też i samą kasetę.Zdarza się że się deformują ale wtedy powodują zacięcia
 • Helpful post
  #5
  krzys_ka
  Level 25  
  Zdemontuj podajnik ręczny (2 wkręty), będziesz widział, czy coś nie zostało pod rejestracją. Sprawdź folie i sprężyny rolki rejestracji papieru.
 • #6
  jerry74
  Level 16  
  po odkręceniu tych dwóch wkrętów, nadal mocno siedzi, jakby był trzeci wkręt od boku. natomiast zauważyłem, że blaszka, na której jest umieszczony separator podajnika ręcznego jest z prawej strony niżej. może dla tego taki efekt. Dzięki za pomoc.
 • Helpful post
  #7
  krzys_ka
  Level 25  
  Chodzi o 2 wkręty pod podajnikiem recznym. Z przodu maszyny, nie w środku. Po ich odkręcieniu zdemontujesz cały przód z podajnikiem. Bedziesz widział prowadnice papieru oraz spód rejestracji. Moze być zadzior na prowadnicy.
 • #8
  jerry74
  Level 16  
  Drukarka oddana klientowi (któremu się śpieszyło), nie zacina papieru a to był główny powód naprawy. jak ją dostanę następnym razem, to na pewno skorzystam z rady krzys_ka.