Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Kyocera MFP M2035DN - Przekrzywiony wydruk

16 Maj 2019 08:59 138 7
  • Poziom 15  
    Kyocera MFP M2035DN - Przekrzywiony wydruk
    Dostałem do naprawy drukarkę z zaciętym papierem, po usunięciu zaczęła drukować przekrzywione wydruki (jak w załączeniu). W kasecie położenie kartek jest prawidłowe.
    Może ktoś ma pomysł co odpowiada za taki wydruk i jak można to naprawić?
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Nie równo prowadzi papier może poczyści wałki od wciągania.
  • Poziom 15  
    Przeczyściłem, ale nie pomogło. Rzeczywiście to wygląda na tor przesuwu papieru. Na ręcznym podajniku to widać, że kartka nie idzie "gładko" tylko się skrzywia lekko.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Sprawdź jak prowadzi papier z tacy ręcznej. Możliwe że siedzi jakiś skrawek papieru w ścieżce i przesuwa kartkę. Zobacz sprężyny w kasecie jak też i samą kasetę.Zdarza się że się deformują ale wtedy powodują zacięcia
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Zdemontuj podajnik ręczny (2 wkręty), będziesz widział, czy coś nie zostało pod rejestracją. Sprawdź folie i sprężyny rolki rejestracji papieru.
  • Poziom 15  
    po odkręceniu tych dwóch wkrętów, nadal mocno siedzi, jakby był trzeci wkręt od boku. natomiast zauważyłem, że blaszka, na której jest umieszczony separator podajnika ręcznego jest z prawej strony niżej. może dla tego taki efekt. Dzięki za pomoc.
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Chodzi o 2 wkręty pod podajnikiem recznym. Z przodu maszyny, nie w środku. Po ich odkręcieniu zdemontujesz cały przód z podajnikiem. Bedziesz widział prowadnice papieru oraz spód rejestracji. Moze być zadzior na prowadnicy.
  • Poziom 15  
    Drukarka oddana klientowi (któremu się śpieszyło), nie zacina papieru a to był główny powód naprawy. jak ją dostanę następnym razem, to na pewno skorzystam z rady krzys_ka.