Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon nie widzi słuchawek jbl tune 500bt

24 Maj 2019 14:55 2316 3
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie!
    Z racji tego, że nie znalazłam podobnego problemu zostałam zmuszona przedstawić go sama. Mianowicie kupiłam słuchawki bluetooth jbl tune 500bt jakieś dwa miesiące temu i do tej pory były sprawne, grały jak należy. Aż do wczorajszego wieczora. Wróciłam do domu, całą drogę słuchawki grały, wyłączyłam je oczywiście, pięknie odłożone w bezpiecznym miejscu. Po jakichś 30 minutach włączyłam je znowu i na początku telefon nie chciał się z nimi sparować więc je wyłączyłam i włączyłam, wciąż to samo. Rozłączyłam parę w telefonie ale telefon przestał w ogóle je wyszukiwać, jakby nie były włączone. Co ciekawe, są naładowane, przy włączeniu słychać charakterystyczny dźwięk, dioda świeci na biało. Gdy chce je wyłączyć muszę przytrzymać przycisk nie ok. 2 sekund tylko około 7, ponieważ wyłączyć się nie chcą a dźwięku, który wskazywałby na ich wyłączenie po prostu nie ma. Próbowałam połączyć je z innym telefonem, lecz żaden ich nie wyszukuje. Da się coś z tym zrobić? Czy już iść do sklepu i reklamować? Dodam, że grzebanie w środku odpada, kompletnie się nie znam na elektronice
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Tak to jest, jak kupuje się po kosztach...

Najlepiej dać na gwarancję, ale spróbuj najpierw wyłączyć całkowicie, następnie włączając przytrzymać przycisk dłużej niż do samego włączenia, może po kilku sekundach wymusi włączenie bluetootha (moje sony tak mają, kolegi jbl też, samo włączenie 3 sekundy, a po około 7 jest komunikat "bluetooth pairing").
  • Poziom 10  
    Jak rada kolegi wyzej nie zadziala to odrazu daj na gwarancje tylko nic tam nie rozkrecaj bo od razu stwierdza ze to twoja wina.
  • Poziom 2  
    Nic nie pomogło, telefon wciąż nie wyszukuje słuchawek chociaż dioda pulsuje na niebiesko czyli czeka na połączenie bluetooth. No nic, dzięki za rady, oddam sprzęt na gwarancję