Posiadam dekoder bzzb, ale po wgraniu na nowo programu nie da rady w OScam wpisać klucza RSA . Co może być przyczyną skoro nic w tym programie nie zmieniałem !Proszę o odpowiedz i nadmienię że to karta z BSLA
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam