Jak ustawić mechanizm winy?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamVhs123 napisał:Jak ustawić mechanizm winy?
zadam64 napisał:Jak to ustawić żeby dobrze chodziło?Vhs123 napisał:Jak ustawić mechanizm winy?
Nie ma mechanizmu winy ale jest mechanizm opuszczania kasety VHS.
https://freeservicemanuals.info/en/servicemanuals/viewmanual/Panasonic/NVG40/NVG45/EGBAEA/
Vhs123 napisał:zadam64 napisał:Jak to ustawić żeby dobrze chodziło?Vhs123 napisał:Jak ustawić mechanizm winy?
Nie ma mechanizmu winy ale jest mechanizm opuszczania kasety VHS.
https://freeservicemanuals.info/en/servicemanuals/viewmanual/Panasonic/NVG40/NVG45/EGBAEA/
Vhs123 napisał:Bo jest tak jak włączam go to magnetowid cofa windę co za przyczyna?