Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki tablet wybrać - Tablet do 800 zł. Głównie filmy i Tv mobilna.

02 Lip 2019 16:46 354 12
  • Poziom 20  
    Witam zastanawiam się co wybrać głownie do obsługi aplikacji Ipla, Eurosport player, Vectra tv online i Tvp spor z obsługą WiFi 5GHz. Po za tym twitter i aplikacje do Diagnostyki auta. Musi mieć android. Myślałem mocno nad tym Huaweiem https://www.ceneo.pl/68305886 ale po akcjach amerykanów z wycofaniem wsparcia nie wiem czy to nie będzie strzał w kolano jak przestaną wspierać aplikacje. Moim drugim wyjściem jest ewentualnie Samsung https://www.ceneo.pl/59123369, ale ten z kolei ma mniej ramu.
  • Poziom 26  
    Samsung albo Huawei, minimum 2 GB pamięci i 8 rdzeni. Reszta to pomyłka, wiem po 4 tabletach. Huawei dużo burzy, efekt- Ameryka z podkulonym ogonem wróci.
  • Poziom 20  
    Do 800 zł. raczej nie znajdę 8 rdzeni.
  • Poziom 23  
    headshot napisał:
    ...aplikacje do Diagnostyki auta
    Oba te tablety odpadają. TabA, awaryjny w tej wersji i ogólnie chyba lepiej sobie poradzi telefon.
    Z takim budżetem szukał bym czegoś używanego raczej.
  • Poziom 20  
    gathor10 napisał:
    headshot napisał:
    ...aplikacje do Diagnostyki auta
    Oba te tablety odpadają. TabA, awaryjny w tej wersji i ogólnie chyba lepiej sobie poradzi telefon.
    Z takim budżetem szukał bym czegoś używanego raczej.
    Do diagnostyki to sporadycznie bo używam telefonu. Ale do filmów i aplikacji TV to chyba starczą?
  • Poziom 23  
    Odradzam TabA... Nie będziesz zadowolony z jakości obrazu, ale to też zależy z czego korzystałeś do tej pory.
  • Poziom 20  
    gathor10 napisał:
    Odradzam TabA... Nie będziesz zadowolony z jakości obrazu, ale to też zależy z czego korzystałeś do tej pory.
    Nie korzystałem wogóle z tabletu mam jedynie telefon Samsung galaxy s7, więc chyba wezmę huaweia
  • Poziom 23  
    headshot napisał:
    mam jedynie telefon Samsung galaxy s7

Czyli z obrazu nie będziesz zadowolony, a zamiast Huaweia polecam TabA, ale wersję 2019 (SM-T510)

Dodano po 2 [minuty]:

PS. T510 jest nawet tańszy z tego co widzę, a ten Cię przynajmniej nie zawiedzie.
  • Poziom 20  
    gathor10 napisał:
    Odradzam TabA...
    gathor10 napisał:
    a zamiast Huaweia polecam TabA
    To w końcu się zdecyduj
  • Poziom 23  
    headshot napisał:
    gathor10 napisał:
    Odradzam TabA...
    gathor10 napisał:
    a zamiast Huaweia polecam TabA
    To w końcu się zdecyduj
    A co napisałem niewyraźnie, bo nie rozumiem aluzji?
    TabA, o który pyta autor to całkiem inny model niż TabA, który ja poleciłem... Wiesz... po 2 latach trochę się w tych modelach zmieniło, na szczęście pozytywnie.
  • Poziom 26  
    Wydaje mi się, że nie ma sensu posiadania tabletu. To raczej gadżet co cieszy na początku. Lepszy porządny, duży telefon. Ale to moje zdanie.
  • Poziom 20  
    Po głębszej analizie też myślę że lapiej kupić za te pieniądze używanego lapka, i lepiej na tym wyjdę.