Witam!
Mam problem odnośnie słuchawki Gigaset 2000c,otóż w pewnym momencie poprostu przestała działać.Siedziała sobie w ładowarce i poźniej już się nie podniosła. Moje podejrzenia padły na bezpiecznik-brak przejścia (o ile to bezpiecznik-załącznik) może za wysokie napięcie poszło i sie skopcił.
Mam problem odnośnie słuchawki Gigaset 2000c,otóż w pewnym momencie poprostu przestała działać.Siedziała sobie w ładowarce i poźniej już się nie podniosła. Moje podejrzenia padły na bezpiecznik-brak przejścia (o ile to bezpiecznik-załącznik) może za wysokie napięcie poszło i sie skopcił.