Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę przekazać połączenia VPN na hotspot

29 Lip 2019 21:22 321 1
 • Specjalista AGD
  Witajcie.

  Koledzy, uprzedzę tylko, że dziś już jestem starym dziadem i wypadło mi się trochę zarówno z obsługi windowsów jak i współczesnych sieci.

  Problem który mnie dręczy to potrzeba ominięcia zabezpieczenia regionalnego na konsoli PS4.
  Posiłkując się youtubami znalazłem sposób, tylko nie chce mi to zadziałać jak należy.

  Z założenia net na lapka idzie przewodem lan, odpalam połączenie VPN i rozgłaszam je z hotspotu stworzonego na kompie. Konsola łączy się do hotspotu i to jest to czego potrzebuje.

  Znalazłem coś takiego, 10gb do wykorzystania za darmo

  Nie mogę przekazać połączenia VPN na hotspot

  Skonfigurowałem wg instrukcji, stworzyło dodatkową sieć od windscribe, stworzylo dodatkowo sieć hotspota (połączenie lokalne* 13)

  Nie mogę przekazać połączenia VPN na hotspot

  Teraz problem polega na tym, że połączenie VPN nie jest przekazywane na hotspot, błąd który widać na załączonym obrazku zgłasza tylko czasami przy wyborze połączenia lokalnego13 w ustawieniach, zazwyczaj nie zgłasza, natomiast w programiku od windscribe mam jeszcze jakąś informację, że karta sieciowa nie obsługuje bezpiecznych połączeń

  Nie mogę przekazać połączenia VPN na hotspot

  Reasumując, sam hotspot działa, bez połączenia VPN ze spokojem rozgłasza z lapka internety i inne urządzenia mogą się połączyć.
  Po uruchomieniu i połączeniu windscribe wg tego co udało mi się sprawdzić mam przypisane ip z niemiec i na komputerze mogę spokojnie przeglądać zasoby sieci, ale nie chce rozgłosić tego połączenia z hotspota.

  Będę wdzięczy za pomoc, rady i cierpliwość do mnie, albo przedłożenie innego rozwiązania które nie będzie kosztowało grubych ojro.
 • Specjalista AGD
  Temat do zamknięcia.