Dzień dobry niebawem będę robić podłogówkę a domu 120m2 i zastanawiam się czy rotametry są potrzebne?
W sumie to jest element który możne się zepsuć.
Więc po co komplikować system?
Czy nie wystarczy na początku wyregulować system np za pomocą termometra przykładanego do każdej z pętli, lub na 'czuja' i niech to Sobie hula...?
Uznaję zasadę że im prościej tym lepiej.
Pozdrawiam
J.
W sumie to jest element który możne się zepsuć.
Więc po co komplikować system?
Czy nie wystarczy na początku wyregulować system np za pomocą termometra przykładanego do każdej z pętli, lub na 'czuja' i niech to Sobie hula...?
Uznaję zasadę że im prościej tym lepiej.
Pozdrawiam
J.