Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Porada naprawy Samsung J6 2018 -

12 Sie 2019 00:47 96 1
  • Poziom 3  
    Witam, ponad jakieś 3 miesiące temu przestał działać mi mikrofon w telefonie(Samsung Galaxy J6 2018), zaniosłem go do mojego operatora a ten wysłał go do serwisu(na gwarancje) w serwisie był 3,5tygodniam w tym czasie dzwoniłem do serwisu kilka razy i powiedziano mi trzy wersje dotyczące mojego telefonu.. 1. Czekamy na części. 2. Kurier zgubił telefon 3. Telefon został naprawiony, tak powiedzieli mi pracownicy w serwisie. W końcu po tych 3,5 tygodniu dostałem telefon i dostałem notkę "na płycie głównej jest plama cieczy(oleju), telefon nie został naprawiony, ponieważ nie podlega to gwarancji." - może nie pisało tak dokładnie, ale nie mam przy sobie tej kartki. Więc zaniosłem telefon do innego serwisu i tam serwisant powiedział mi że do wymiany jest mikrofon, płyta główna i wyświetlacz ponieważ pojawiła się korozja(przez ten olej), jeszcze powiedział mi że w telefonie był już wymieniany wyświetlacz ale kto go wymienił i kiedy nie wiadomo..Wydaje mi się że właśnie w tym pierwszym serwisie coś zrobili i dlatego wymienili wyświetlacz(nic o tym nie napisali) i pojawiła się ta plama oleju.
    Telefon nowy jest teraz wart +/- 750zł a naprawa wszystkiego wyniesie 600zł. Opłaca się to naprawiać, czy mogę coś z nim jeszcze zrobić?

Jeśli zły dział przepraszam, i bym prosił o przeniesie w właściwy dział jeśli jest taka możliwość.
  • Poziom 24  
    Jeśli to wszystko jest prawdą że są aż tak duże uszkodzenia to nic z nim nie zrobisz. Wyświetlacz i tak padnie tak przynajmniej mógł byś liczyć na częściowy zwrot kosztów.