Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool ADP 550 IX - Wylewa wodę spod drzwi

Bolczykowski 15 Sie 2019 16:59 375 0
    Bolczykowski
    Poziom 2  
    Witam,
    mam zmywarkę Whirlpool ADP 550 IX, która pobiera wodę, myje ale pod koniec jak już ma wyrzucić wodę to wylewa z przodu dołem drzwiczek. Słychać chyba chwile wcześniej jakby próbowała coś uruchomić np. pompę (nie znam się). Taki dźwięk buczenia trochę, a potem już się tylko woda wylewa na podłogę. Woda jak otworzę drzwi stoi i nie chce zejść. Czyściłem filtr i co się dało wyciągnąć i przeczyścić to to zrobiłem. Wąż odpływowy odłączyłem od syfonu pod zlewem i włożyłem do wiadra, ale nie poleciało nim prawie nic podczas mycia. Nie da się wyciągnąć węża bo wchodzi bezpośrednio do zmywarki. Czy jest na to jakaś rada?
    Whirlpool ADP 550 IX - Wylewa wodę spod drzwi Whirlpool ADP 550 IX - Wylewa wodę spod drzwi
    Edit:
    Rozkręciłem zmywarkę i widać że wata jest mokra i leje się po drzwiczkach. Niepokoi mnie to "pomarańczowe coś" w czymś czego nie potrafię nazwać. Czy to może być przyczyną że woda nie chce spłynąć? jak się do tego zabrać, co zrobić najpierw? Dziękuję z góry
    Whirlpool ADP 550 IX - Wylewa wodę spod drzwi Whirlpool ADP 550 IX - Wylewa wodę spod drzwi Whirlpool ADP 550 IX - Wylewa wodę spod drzwi Whirlpool ADP 550 IX - Wylewa wodę spod drzwi Whirlpool ADP 550 IX - Wylewa wodę spod drzwi Whirlpool ADP 550 IX - Wylewa wodę spod drzwi