Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsunga GT-I9000 z Androidem 2.3.5. klawiatura nie działa

riat 27 Aug 2019 15:47 177 6
    riat
    Level 6  
    Witam Wszystkich,
    w moim samsunga GT-I9000 z Androidem 2.3.5. nie odpala klawiatura. Nie mogę nic wpisać, ani sms-a, notatki itp. Co z tm zrobić. Było o'k i nagle siadło. Wiem, że telefon to starocie ale go lubię.Może wie ktoś co z tym zrobić? To tyle
    Pozdrówka
    r
    blahfff
    Level 39  
    Na poczatek to raczej wyczyszczenie danych klawiatury i to czesto wystarcza.
    riat
    Level 6  
    No dobrze Kol. blahfff. Ale jak się czyści te "dane klawiatury". Podpowiedz bo nic mi nie przychodzi do głowy.Chcę tego spróbować zanim zresytuję do fabrycznych ustawień. Zniechęca mnie do tego konieczność bekupowania.
    r
    blahfff
    Level 39  
    Musisz wejsc w ustawienia, potem aplikacji, potem znalezc aplikacje klawiatury (mozliwe, ze trzeba bedzie kliknac zeby wyswietlal rowniez aplikacje systemowe), wejsc w jej szczegoly i gdzies pownmny byc 2 opcje, wyczysc dane oraz wyczysc pamiec podreczna, albo zatrzymaj i wyczysc dane. Cos w tym stylu. Na przestrzeni lat sie to lekko zmienialo.

I9000 jako klawiatury uzywalo tez Swype wiec to jedna z aplikacje ktorej mozesz szukac.
    riat
    Level 6  
    niestety, ni c to nie dało. Muszę chyba wrócić do ustawień fabrycznych. A tak chciałem tego uniknąć
    r
    blahfff
    Level 39  
    Mozesz jeszcze pobrac inna aplikacja klawiatury. Mozesz albo wrzucic plik .apk na telefon i uruchomic go z pomoca mendarzera plikow, albo zainstalowac poprzez sklep Play na komuterze (https://play.google.com/store)