Witam,
posiadam lapka Lenovo,
Win10,
przelotkę (https://www.morele.net/adapter-av-unitek-rozdzielacz-minijack-sluchawki-mikrofon-y-c9008agy-4547924/) z wyjściem dźwięku na sprzęt grający i przyjmujący sygnał do zgrywania sygnału z tegoż sprzętu.
Pytanie jak ustawić miks stereo i mikrofon bym mógł nagrywać dźwięk wchodzący do komputera? (Zazwyczaj jednak programy nagrywające na komputerze nagrywają jednak jednocześnie dźwięk z mikrofonu i miksstereo a chciałbym jedynie miks - nie chciałbym słyszeć odgłosów z pokoju gdy nagrywam np: radio z wieży)
posiadam lapka Lenovo,
Win10,
przelotkę (https://www.morele.net/adapter-av-unitek-rozdzielacz-minijack-sluchawki-mikrofon-y-c9008agy-4547924/) z wyjściem dźwięku na sprzęt grający i przyjmujący sygnał do zgrywania sygnału z tegoż sprzętu.
Pytanie jak ustawić miks stereo i mikrofon bym mógł nagrywać dźwięk wchodzący do komputera? (Zazwyczaj jednak programy nagrywające na komputerze nagrywają jednak jednocześnie dźwięk z mikrofonu i miksstereo a chciałbym jedynie miks - nie chciałbym słyszeć odgłosów z pokoju gdy nagrywam np: radio z wieży)