Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Porto cd34 - problem z pod¶wietleniem

24 Wrz 2005 12:12 2025 7
  • Poziom 10  
    Czy istnieje możliwo¶ć sterowania jasno¶ci± pod¶wietlenia panela w tym radiu ?
  • OptexOptex
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Wejć sobie w menu DSC i zobaczysz czy się da, a najlepeij przeczytaj sobie instrukcję obsługi.
  • OptexOptex
  • Poziom 10  
    Jak bym miał instrukcje to bym takich pytań nie zadawał :D
    A jak może nazywać się funkcja od sterowania pod¶wietleniem ?

Dodam jeszcze że wy¶wietlacz pod¶wietlony jest moim zdaniem za mocno i przeszkadza podczas jazdy :cry:
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    W tych modelach sterowanie jasno¶ci± pod¶wietlenia displaya nie występuje. Jest to pewien mankament radii z tej serii. S± tam stosowane specjane żarówki o dużym pr±dzie , które s± nietypowe drogie i często padaj± bo nie maj± praktycznie żadnego chłodzenia
  • Poziom 10  
    @waldi58 dzięki, czyli moje obawy się sprawdziły a czy może wiesz czy można by było w jaki¶ tani sposób dokleić jaki¶ ,,¶ciemniacz" ?
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Po prostu dać słabsze żarówki , s± tam dwie pod displayem.
  • Poziom 10  
    Troche mi to nie pasi co piszesz, może się mylę, ale czy aby napewno s± tam żarowki ? Bo wyswietlacz w tym radiu jest pod¶wietlony na biało. Jakie to mogły by być żarówki ?
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Sorry! Pomyliły mi sie modele. Oczywi¶cie w tych modelach podswietlenie jest realizowane diodami led a nie żarówkami. Zarówki były we wcze¶niejszym modelu Porto . Tu jest problem . Trzeba niestety wkładać jaki¶ np ciemny plastik lub folie przyciemniajac±.