Czy ktoś z państwa posiada w swoich zbiorach schemat pt: Amplituner Radmor 5412 jeżeli tak to bardzo bym prosił o przysłanie mi. Z góry dziękuję za pomoc. Z poważaniem MARCIN z Jaworzna
marci fuzel(_at_)wp.pl
marci fuzel(_at_)wp.pl
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam