Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przesyłanie muzyki z telefonu na odtwarzacz sieciowy

gerlaty 13 Feb 2020 18:45 684 2
 • #1
  gerlaty
  Level 9  
  Witam,
  Posiadam telefon Samsung galaxy A3 2017 , zainstalowaną apkę BubbleUPnp wraz ze skonfigurowanym do niej (w niej) TIDALem, i chciałbym przesyłać muzykę na odtwarzacz sieciowy Denon DNP-720AE.
  Na samym telefonie odtwarza , na telewizorze także , natomiast na Denonie nie (oczywiście Bubble znajduje i TV i Denona w urządzeniach)
  Nie mogę rozgryźć gdzie jest błąd (wyświetla się "null (code401)" na telefonie podczas próby przesyłu, natomiast na wyświetlaczu w denonie wyświetla się nast komunikat :
  Remote browsing is disabled.
  Enable it on SM-A320FL, in More >
  Gear icon>
  Local and Cloud >
  Configure media allowed for remote.
  Za chiny ludowe nie jestem w stanie znaleźć rozwiązania.
  Może spotkaliście się z podobnym problemem i znacie rozwiązanie ? Oraz może znacie jakąś inną aplikację , którą można by było przesyłać muzykę i miała by możliwość odtwarzania muzyki z TIDAL ?

  Z góry dzięki za pomoc.
  Pozdrawiam.
 • #2
  MARCIN.SLASK
  Home appliances specialist
  Denon / Marantz coś mocno skopali w swoich softach. W moim sprzęcie na początku radio internetowe mocno irytowało. Kolejny soft było lepiej. Wtedy nawet miałem przez 3 msc Spotify i wszystko działało przez Wifi, także odtwarzanie muzyki przez bluetooth, potem zaczęło znowu radio internetowe świrować, zawiesza się w menu, kolejna aktualizacja i radio z neta jakoś gra, ale nie widzi urządzeń przez bluetooth oraz USB albo znajdzie foldery, albo nie. Czasem kabla LAN nie widzi, choć fizycznie podłączony. Pomaga odłączenie od prądu. Ogólnie 2kzł i masakra.

  Próbowałeś HI-Fi Cast?
 • #3
  gerlaty
  Level 9  
  Witam,
  Spróbuję zatem zrestartować, ew. zaktualizować soft, może coś pomoże. Najlepsze jest to że jak wgrałem Bubble , to zatrybiło od razu , ale za nast. razami już za nic nie dało się odtwarzać, chociaż nic nie zmieniałem (raczej),chyba że coś nie zauważyłem, ale nie sądzę.
  Jeśli chodzi o Hi-Fi Cast to nie ma integracji z Tidalem , a głównie o to mi chodzi.

  Dzięki za pomoc. Dam znać czy pomoże.

  Pozdrawiam.