Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki Xiaomi Redmi Airdots - prawa nie gra

21 Lut 2020 16:37 216 6
  • Poziom 2  
    Dziś przyszły do mnie wyczekiwane słuchawki Redmi Airdots. Wszystko spoko, do momentu próby połączenia z telefonem. Mianowicie - lewa słuchawka gra bez żadnych problemów, natomiast prawa nie wydaje z siebie żadnych dźwięków, mimo, że działa. Tylko na początku po kilku próbach działała, ale dosłownie 3-5 sekund. Robiłam reset już kilkanaście razy, wszystko według instrukcji i rad innych użytkowników.
  • Poziom 20  
    Na początek proponuję spróbować słuchawki sparować z innym telefonem, jeśli problem nie ustąpi, to jedynym rozsądnym wyjściem jest reklamacja.
  • Poziom 32  
    Słuchawki należy najpierw poprawnie sprawować ze sobą. To jest największym problem, by znalazły się ze sobą. Trzeba zrozumieć komunikaty, którymi migają do nas.
    Pamiętaj by przed każdą nową próba łączenia ich z telefonem usunąć wcześniejsze powiązanie. I to, że prawa to słuchawka "wiodącą", z którą musisz się połączyć.
    Link że wskazówkami
    Próbuj, bądź poproś kogoś kto je na by Ci pomógł.
  • Poziom 2  
    Próbowałam łączyć z innym telefonem - to samo.
    Wiem jak je poprawnie połączyć, robiłam to co na filmiku już dziesiątki razy, poprawnie się parują z telefonem, sęk w tym, że prawa nie wydaje z siebie żadnego dźwięku, podczas gdy lewa gra normalnie. Chyba pozostaje reklamacja:(
  • Poziom 32  
    Możesz spróbować sparować z telefonem tylko prawą słuchawkę, bez lewej, by mieć pewność.
  • Poziom 2  
    Robiłam to wiele razy
  • Poziom 32  
    Jeżeli sama prawa nie gra, to pozostaje reklamacja.