Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka LG i Suszarka Electrolux - w słupku czy możliwe

22 Lut 2020 21:24 426 2
 • Poziom 9  
  Od dłuższego czasu staram się wybrać nowe sprzęty, w obecnym mieszkaniu mamy Suszarkę z pompą ciepła Electrolux - nigdy nie mieliśmy z nią najmniejszych problemów, po przeprowadzce chcemy zostać przy suszarce Electrolux głównie ze względu na ochronę tkanin, którą mamy w Electrolux sprawdzoną, niestety pralki Electrolux wolelibyśmy już nie brać stąd pomysł na pralkę LG, tyle, że nie wiem czy istnieje jakiś łącznik umożliwiający połączenie pralki LG (LG F4J5VY4W) -głębokość 55 i suszarki Electrolux (EW8H458WP) 60 (63.8).

  Czy ktoś z Was spotkał się z takim połączeniem?
 • Specjalista AGD
  NIe ma łóączników dopasowanych do sprzętów różnych producentów, electrolux robi pod swoje urządzenia, Bosch robi pod swoje urządzenia i nie obraca sie za innymi, czy uda sie łącznik przykręcić do płytszej pralki, cóż, jak sienie przymierzysz to się nie dowiesz.
 • Poziom 10  
  Są takie połączenia - łączniki uniwersalne w opisie mają zazwyczaj 60 ale jak poszukasz bodajże WPRO miało taki.
  Jeśli kupisz uniwersalny "60" by to połączyć musisz po prostu przymierzyć. Samo LG także wypuściło łącznik na rynek: AGF30790698 ale tego nie widziałem na oczy więc nie wiem czy będzie pasował do tego połączenia (napisz do nich najwyżej). Co do zasady zespolenie jest możliwe takimi uniwersalnymi.