Kupiłem grę na PC w Media Expert,pisało że jest wyprzedaż i na półkach były opakowania zastępcze.Żeby dowiedzieć się ceny trzeba było sprawdzić na kasie.Więc przy kasie powiedziała mi jaka cena i że była atrakcyjna kupiłem tą grę.Ekspedientka wyciągała nowe zafoliowane pudełko myślałem,że z płytą.Po rozpakowaniu w domu okazało się,że jest to tylko sam klucz do gry.MOJE PYTANIE JEST TAKIE ,CZY MAM MOŻLIWOŚĆ GRANIA W TĄ GRĘ?