Witam posiadam kartę graficzną Radeon r9 280x MSI.
Problem jest taki, że do sterowania wentylatorami GPU używam MSI Afterburner, bo sterowniki czy to najnowsze czy to stare oczywiście mogę sobie ręcznie ustawić jedną prędkość wentylatora.
A jak dam automatycznie to standardowo poczuje jak karta osiągnie 90 stopni, a wentylatory na czillaucie 20%.
I nie było by problemu tutaj gdyby mi się afterburner sam nie wyłączał...
Da się jakoś ustawić krzywe w tych patologicznych sterownikach? Bo mam już dość martwienia się czy podczas gry afterburner na pewno działa.
Jedyne co znalazłem.
Odwieczny mój problem.
Nigdy nie było problemu z afterburnerem, a teraz jest. Windows nie chce mi się wgrywać.
Problem jest taki, że do sterowania wentylatorami GPU używam MSI Afterburner, bo sterowniki czy to najnowsze czy to stare oczywiście mogę sobie ręcznie ustawić jedną prędkość wentylatora.
A jak dam automatycznie to standardowo poczuje jak karta osiągnie 90 stopni, a wentylatory na czillaucie 20%.
I nie było by problemu tutaj gdyby mi się afterburner sam nie wyłączał...
Da się jakoś ustawić krzywe w tych patologicznych sterownikach? Bo mam już dość martwienia się czy podczas gry afterburner na pewno działa.
Jedyne co znalazłem.
Odwieczny mój problem.
Nigdy nie było problemu z afterburnerem, a teraz jest. Windows nie chce mi się wgrywać.