Witam. Mam w samochodzie kamerkę Xblitz Black Bird i mam taki problem. Po włączeniu się kamerki zapala się sygnał że kamerka nagrywa, przy próbie odtworzenia na kompie pokazuje błąd 0xc00d36e5, ale nie każdy plik jest uszkodzony (co któryś da się odtworzyć). Próbowałem już na różnych odtwarzaczach, nic nie skutkuje. Znalazłem jakiś program w internecie który naprawia pliki mov ale w wersji free tylko 1,5min. Nie wiem co mam zrobić? Czy kamerka jest uszkodzona, czy oprogramowanie?. Kamerka w plikach które są nagrane i daje się je odtworzyć daje bardzo dobry obraz, więc szkoda by jej było. Czy da się to naprawić? Nadmieniam że karta SD jest ok., sprawdzona na innych nagraniach i na innych kartach jest to samo.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.