Witam. Wymieniłem wyświetlacz w Motoroli one vision (nie w serwisie, sam to zrobiłem) i mam teraz kłopot z Tym że uruchamia się normalnie wysietla sie napis "android one " i nic wiecej ekran czarny, wiem że uruchamia się całkiem gdyz po podłączeniu i odlaczeniu ładowarki jest dźwięk. Hard reset nie wchodzi też w grę gdyż menu nie pokazuję sie po kombinacji przycisków vol up i power oraz vol down i power. Jakieś pomysły?